• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Тиждень англійської мови

Проведення тижня англійської мови

Із метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, духовного багатства учнів у період із 05 по 09 лютого 2018 року вчителем англійської мови Догою І.В. у філії КЗ « Ганнівська ЗШ I-III ступенів»-ЦПО«Шишкинська ЗШ» був проведений Тиждень англійської мови.

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий.Таварто замислитися, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою,є потребою часу. Під час вивчення цієїмови ми знайомимосьіз традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.
Цілі предметного тижня:

  • Покращити вміння учнів із чотирьох видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, письма, говоріння
  • Перевірити граматичні знання учнів
  • Збагатити лексичний запас школярів
  • Навчити учнів працювати в групах та парах
  • Розвивати логічне мислення,творчі здібності,уяву, здогадку
  • Прищеплювати культуру мовлення,інтерес, бажання вивчати англійську мову.

Протягом тижня були проведені такі заходи:

У понеділок05 лютоговідбулася урочиста загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Тижня англійської мови. На ній було оголошено план заходів на тиждень.Учні 9-В класу виступили з повідомленнями на тему «Важливість вивчення іноземної мови у сучасному світі”,а вчитель англійської мови Дога І.В презентувала відеоролик «Подорож англомовними країнами».

/Files/images/yaponya/SAM_6421.JPG

/Files/images/yaponya/SAM_6422.JPG

/Files/images/yaponya/SAM_6423.JPG

/Files/images/yaponya/SAM_6425.JPG

/Files/images/yaponya/SAM_6428.JPG

/Files/images/yaponya/SAM_6431.JPG

/Files/images/yaponya/SAM_6433.JPG

У вівторок06 лютого серед учнів 1-4 класів проводився конкурс на тему «Моя улюблена англійська літера».Діти підійшли до виконання завдання старанно, творчо та оригінально. Було визначено та відзначено позитивними оцінками кращі роботи. Учні щиро раділи маленьким перемогам.

/Files/images/yaponya/SAM_6440.JPG/Files/images/yaponya/SAM_6442.JPG /Files/images/yaponya/SAM_6443.JPG /Files/images/yaponya/SAM_6445.JPG

У середу07 лютого було проведено квест-гру «English is fun” серед учнів 3-4 класів. Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширювати лінгвістичний кругозір учнів, виховувати культуру взаємин при роботі в групі,в колективі, розвивати інтелектуальні та пізнавальні здібності учнів за допомогою гри. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. Зрештою, із мінімальним відривом перемогла команда учнів 4-В класу “Rainbow”.

/Files/images/yaponya/SAM_6465.JPG /Files/images/yaponya/SAM_6467.JPG /Files/images/yaponya/SAM_6472.JPG /Files/images/yaponya/SAM_6473.JPG /Files/images/yaponya/SAM_6468.JPG

У четвер08 лютого серед учнів 7-8 класів була проведена вікторина«Цікава англійська».Метою заходу було перевірити знання учнів з попередньо вивчених тем,розвивати мову,память,логічне мислення,швидкість,діалогічне мовлення,уяву,творчість,виховувати цікавість до вивчення англійської мови,естетику мови й мовлення в англомовній атмосфері,дружні відносини в колективі. Також цього дня був проведений конкурс стінгазет на тему «Ми вивчаємо англійську мову»серед учнів 5-9 класів.

/Files/images/yaponya/SAM_6492.JPG /Files/images/yaponya/SAM_6495.JPG

У п’ятницю09 лютого серед учнів старших класів було проведено інтелект-шоу «Англійська-це цікаво» під час якого учні показали свої знання не тільки з англійської мови,а й з історії та географії.Також у цей день були підведені підсумки проведення Тижня англійської мови та відзначені найактивніші учні.

/Files/images/yaponya/SAM_6509.JPG/Files/images/yaponya/SAM_6512.JPG /Files/images/yaponya/SAM_6525.JPG

Святкова атмосфера в школі сприяла успішній реалізації всіх наших спільних задумів. Підбиваючи підсумки тижня англійської мови, можна сказати, що мета була досягнута,адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.
Усі переможці та активні учасники заходів були нагороджені грамотами.Дякую учням школи за активну участь у проведеннітижня, а всьому педагогічному колективу за допомогу у проведені запланованих цікавих та змістовних заходів . Бажаю й надалі перемагати та показувати гарні результати!

Кiлькiсть переглядiв: 442

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.